Mokytojų kvalifikacijos tobulinimas

Bal 6, 2021

Dalyvavimas konferencijoje
          2021 metų gegužės 26 dieną vyresnioji fizinio ugdymo mokytoja Dovilė Narkunienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Patyriminio ir integruoto ugdymo patirtys ir nuoseklumas dirbant nuotoliniu būdu“ ir skaitė pranešimą tema „Nuotolinės fizinio ugdymo pamokos – iššūkis mokytojams ir/ar mokiniams?“. Dėkojame mokytojai už dalijimąsi patirtimi respublikos mastu ir mūsų progimnazijos garsinimą. Konferenciją stebėjo ir sėmėsi patirties ir daugiau panemuniškių. Tai lietuvių kalbos mokytoja Asta Kibildienė, žmogaus saugos mokytoja Vilma Sinkevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Skestenienė.

Pasidalijimas gerąja darbo patirtimi
          2020 metų lapkričio 26 dieną Jotvingių gimnazijos organizuotoje virtualioje konferencijoje „STEAM iššūkis Alytuje – priimtas!“ gerąja darbo patirtimi dalijosi net 5 panemuniškės mokytojos: Jurgita Arbutavičienė, Edita Dervinienė, Jurgita Jančiauskienė, Renata Ononigve ir Renata Vaikšnorienė. Ačiū Jums! Renginio metu ne tik duota, bet ir gauta. Išgirdome, kaip STEAM veiklas organizuoja kolegos iš kitų ugdymo įstaigų. Pasimatavome, pasisėmėme idėjų.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Mokymai-praktikumas „Įveiklinkime gamtos mokslų laboratorijas“
       Panemunės progimnazijos Gamtos mokslų laboratorijoje Panemunės, Vidzgirio ir Piliakalnio progimnazijų pradinių klasių mokytojos sausio mėnesį dalyvavo mokymuose-praktikume „Įveiklinkime gamtos mokslų laboratorijas“.

Panemuniškių komanda – konferencijoje
          Sausio 17 dieną mūsų progimnazijos komanda dalyvavo respublikinėje mokytojų metodinėje konferencijoje „STE(A)M modelis Lietuvos švietime: ar tikrai viskas taip paprasta?“, kuri vyko VGTU inžinerijos licėjuje. Daug gerų įspūdžių, daug idėjų ir dar daugiau darbų ateityje.