MOKYKLOS NAUJIENOS
Projektas „Pradinuko lyga“

Projektas „Pradinuko lyga“

Panemunės progimnazijos 4a klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos inicijuotame ,,Pradinukų lygos“ futbolo projekte. Šio projekto tikslas – skatinti mokinių įsitraukimą į aktyvų laisvalaikį žaidžiant populiariausią pasaulyje sportinį žaidimą futbolą, suteikti galimybę susipažinti su futbolo žaidimu ir ugdyti komandinio darbo principus, pasitikėjimą savimi, lyderio savybes. „Pradinukų lygos“ projektas pasiūlė išbandyti save tiek bendrose klasės veiklose, tiek ir individualiai įgyvendinant smagius mėnesio iššūkius. Smagu, kad dovanas patiems geriausiems sportininkams gavome projekto pradžioje. Nuoširdžiai dėkojame šio projekto organizatoriams ir tikimės, kad šio projekto dėka vaikai taps judresni, didesnį dėmesį kreips į savo mitybos įpročius, daugiau sportuos ir aktyviau leis laisvalaikį.
Pradinių klasių vyr. mokytoja Jolanta Mikelionienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content