MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokytoja Dovilė – geriausia Lietuvos fizinio ugdymo mokytoja

Mokytoja Dovilė – geriausia Lietuvos fizinio ugdymo mokytoja

2023-12-13 Prezidentūroje apdovanoti geriausi Lietuvos fizinio ugdymo mokytojai. Didžiuojamės, kad tarp jų – ir mūsų progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Dovilė Narkunienė❤️ Ji – pareiginga, atsakinga, itin darbšti ir kūrybinga, savo darbą mylinti mokytoja. Atvira kaitai ir asmeniniam tobulėjimui: nuolat domisi švietimo naujovėmis, aktyviai dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo renginiuose. Įgytas žinias ir gebėjimus sėkmingai pritaiko fizinio ugdymo pamokose ir būrelių užsiėmimuose. Inicijuoja inovatyvias veiklas mokinių sveikatai puoselėti, fiziniam aktyvumui didinti. Sukaupta patirtimi mielai dalijasi su kolegomis, kartu nuoširdžiai įgyvendina įdomius sumanymus. Vadovauja Alytaus miesto fizinio ugdymo mokytojų asociacijai. Mokytoja – aktyvi įvairių renginių bei projektų dalyvė, ne kartą garsinusi progimnazijos vardą.
Sveikiname ir džiaugiamės mokytojos Dovilės lyderyste✨

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content