MOKYKLOS NAUJIENOS
Dalijimasis savo krašto kultūra įvertintas I vietos diplomu

Dalijimasis savo krašto kultūra įvertintas I vietos diplomu

Gruodžio 5 dieną progimnazijos mokiniai Jokūbas (6b kl.), Luknė (7b kl.) ir Adrija (8a kl.) dalyvavo Alytaus regiono švietimo įstaigų advento ir Kalėdų tautosakos konkurse „Leliumoj“. Ansamblis atliko dzūkų krašto dainą „Leliumai ant aukšto kalno “. Konkurso tikslas –ugdyti jaunosios kartos domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra, jos papročiais, simbolika. Kolektyvas savo amžiaus grupėje laimėjo I vietos diplomą ir buvo apdovanotas padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis.
Advento laikotarpiui skirti renginiai – tai dvasinis pasirengimas sutikti šventąsias Kalėdas, brandinti viltį, kad pasaulis taptų geresnis ir teisingesnis.
Muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content