MOKYKLOS NAUJIENOS
Gyvenimo ratas

Gyvenimo ratas

Gruodžio 1 dieną 1a ir 2a klasių mokiniai dalyvavo integruotoje muzikos bei dailės ir technologijų pamokoje. Pamokos pradžioje visi pynė gyvąjį vainiką. Vaikai sužinojo eglės šakelės, obuolio, kankorėžio, žvakelės šviesos simbolines reikšmes adventiniame vainike, nutiesė kelią nuo mažosios šviesos į didžiąją šviesą. Po to mokiniai, žibinto šviesos vedini, keliavo į saulės rėdos ratą. Išgirdo istoriją apie senąjį kalendorių, kuris buvo ypatingas, nes jis padėdavo patirti pagrindinius žmogaus gamtos gyvenimo tarpsnius: gimimą, brendimą, senatvę, mirtį. Pamokos dalyviai suprato, kad saulė – riedantis ratas, vienijantis metų laikotarpius: žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį. Atliko dainas: „Žibinto švieselė“ (muzika G. Bauerytės, žodžiai D. Bauerienės) ir „Kalėda“ (muzika ir žodžiai L. Remeikienės).
Mokytojos Giedrė Petkevičienė ir Asta Šarkelienė

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content