MOKYKLOS NAUJIENOS
Olimpinis mėnuo

Olimpinis mėnuo

2a ir 4a klasės mokiniai spalio mėnesį dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamame Olimpinio mėnesio projekte. Projekto tikslas – padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais, vykdyti skirtingas veiklas, o jų metu ugdyti pažintines, kultūrines, socialines emocines, sveikos gyvensenos kompetencijas.
Visą spalio mėnesį 2a ir 4a klasės mokiniai kartu su mokytojomis J. Mikelioniene ir A. Šarkeliene bei mokinių tėveliais aktyviai dalyvavo projekto „Olimpinis mėnuo 2023“ veiklose. Projektas vyko savaitėmis (I savaitė – Fizinis aktyvumas, II savaitė – Sveika mityba, III savaitė – Emocinė sveikata, IV savaitė – Kokybiškas poilsis). Veikloms organizuoti buvo naudojami video reportažai. Kiekvienos savaitės temą pradinukams pristatyti padėjo superherojai: Ąžuolas Didysis – fizinio aktyvumo superherojus; Amis Kilniaširdis – sveikos mitybos superherojus; Luka Kibirkštis – kokybiško poilsio (anksčiau – bendradarbiavimo) superherojė; Una Superbičiulė – emocinės sveikatos superherojė.
Po atostogų aptarti veiklas visi susirinko į bendrą pamoką. Dar kartą mankštinosi kartu su Ąžuolu Galinguoju, prisiminė Top 3 pratimus pagal Tomą Linksmuolį ir aktyviai dalyvavo linksmosiose estafetėse. Labiausiai projekto dalyvius nudžiugino diplomai.
Taigi visą mėnesį 2 a ir 4a klasės mokiniai ir jų tėveliai gavo smagių užduočių, kurias turėjo atlikti, o mokykloje pasisėmė naujų žinių.
Pradinių klasių mokytojos
Jolanta Mikelionienė ir Asta Šarkelienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content