MOKYKLOS NAUJIENOS
„Vienybės taku“

„Vienybės taku“

Prasminga kelionė Vienybės taku

Panemuniškiai Vasario 16-ąją šventė kartu su alytiškiais. Simboliška, kad šventinis minėjimas pavadintas „Vienybės taku“. Progimnazijos bendruomenės nariai, ruošdamiesi Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, susivienijo ir paruošė puikią meninę programą. Jaunių choras „Aušra“ ir jaunučių choras kartu su vadovėmis Giedre Petkevičiene ir Egidija Grimalauskiene pradėjo renginį nuostabia daina „Lietuva“. Ketvirtų klasių projekto „Labas, aš esu Lietuva!“ dalyviai susirinkusiuosius nudžiugino savo pačių nupintomis apyrankėmis. Skaitovai (mokytoja Asta Kibildienė) atskleidė,  kaip į kiekvieno žmogaus gyvenimą mažais žingsneliais ateina Vasario 16-oji. Majus (mokytoja Loreta Matonienė), minėjimą vedęs kartu su aktore Egle,  įgijo neįkainojamos sceninės patirties. Dar vieną vienybę liudijantį pasirodymą sukūrė jaunių choras „Aušra“ ir tautinių šokių ansamblis  „Uldukas“ (vadovė Laisvutė Adomaitienė). Dainininkai atliko dainą „Lietuva yra čia“, progimnazijos šokėjai kartu su buvusiais mokiniais ir jų draugais  – meninę kompoziciją.   Joje dalyvavo jaunieji šauliai (vadovas Vydas Verbilis) bei bendruomenės nariai.

           Labai ačiū visiems bendruomenės nariams, padėjusiems pasiruošti šventei ir kartu smagiai šventusiems!

Irma Jauneikienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukos portalo alytus.plius.lt

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content