MOKYKLOS NAUJIENOS
Erasmus+  programos „Projektais paremtas mokymąsis” kursai

Erasmus+ programos „Projektais paremtas mokymąsis” kursai

Žvarbus ir vėjuotas oras Islandijoje pasitiko Smart Teachers Play More mokymų dalyvius iš daugiau nei 10 Europos šalių. Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lilija Mikalauskaitė-Džiumajeva ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Skestenienė visą savaitę gilins žinias Erasmus+ programos „Projektais paremtas mokymąsis” kursuose. Pirmąją dieną aiškinomės kaip galima mokyti ir mokytis pasitelkiant projektines veiklas, XXI amžiaus įgūdžius ir kompetencijas, susipažinome su konkrečiais projektų pavyzdžiais Islandijos mokyklose. Pasidalinome savo mokyklų projektų pavyzdžiais bei mokinių mėgstamomis aktyviomis veiklomis. Pirmosios mokymų dienos pabaigoje pasivaikščiojome šiaurės Atlanto pakrante, aplankėme Reikjaviko istorines ir kultūrines lankytinas vietas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content