MOKYKLOS NAUJIENOS
Muzikos kabineto atidarymas

Muzikos kabineto atidarymas

2023 m. sausio 24 dieną Panemunės progimnazijoje duris atvėrė šiuolaikiškai įrengtas muzikos kabinetas. Atidarymo šventėje simbolinę ceremonijos juostelę perkirpo progimnazijos direktorė Giedrė Romaškienė kartu su muzikos mokytoja metodininke Giedre Petkevičiene.  Mokinių taryba „Leisk pasveikint tave“ daina pasveikino susirinkusiuosius. Po skambių ukulėlių garsų būsimas muzikos pedagogas Tadas, atliekantis praktiką mūsų progimnazijoje, pasakė muziką ir atlikėjus aukštinančią kalbą, papasakojo keletą įdomybių iš muzikos istorijos. Progimnazijos direktorė pasidžiaugė nauja funkcionalia erdve, kurioje bus puoselėjama įvairi mokinių veikla, sudarytos galimybės atskleisti individualius gebėjimus ir ugdyti bendrąsias kompetencijas, ugdyti vaikų savarankiškos veiklos bei grupinio bendradarbiavimo gebėjimus, skatinama mokinių kūrybinė laisvė. Muzikos kabineto šeimininkė mokytoja Giedrė Petkevičienė neslėpdama džiaugsmo dėkojo už šią dovaną – neatpažįstamai pasikeitusią patalpą, pažadėjo išradingesnes muzikos pamokas mokiniams.  

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content