MOKYKLOS NAUJIENOS
„Mano mėgstamiausia Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šaka”

„Mano mėgstamiausia Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šaka”

„Mano mėgstamiausia Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šaka” – respublikinis rašinių konkursas, kurį organizavo Lietuvos sporto muziejus. Šiandien vykusiame apdovanojimų renginyje prizininkėmis paskelbtos 6b klasės mokinės Ugmilė (II vieta) ir Emilė (III vieta). Mergaitės apdovanotos padėkomis, taurėmis ir kvietimais aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejaus ekspozicijas bei laikinąsias parodas. Taip pat apsilankėme naujai atidarytuose Lietuvos krepšinio namuose, įspūdžių užteks ilgam. Sveikiname ir džiaugiamės mokinėmis! 🥅🏸⛳️🤾‍♀️🏊‍♀️
Dovilė Narkunienė, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content