MOKYKLOS NAUJIENOS
Olimpinis švietimas

Olimpinis švietimas

Olimpinis švietimas – tai judėjimas, kuris ugdo pasitikėjimą savimi, moko gerbti save ir kitus, perduoda žinias apie sveiką gyvenseną, kuria lygias galimybes, telkia bendruomenes.
Gegužės 3 dieną Vilniuje vyko Olimpinis švietimo forumas 2022 „Greičiau, aukščiau, tvirčiau – kartu“. Forumo tikslas – supažindinti pedagogus, savivaldybių ir jaunimo darbuotojus su kitokiomis ugdymo galimybėmis, įkvėpti, padėti plėsti akiratį, ištraukti ugdytojus iš monotonijos, padėti atrasti savo profesiją ar veiklą iš naujo.
Diskusijos, pranešimai, įkvepiančios istorijos, motyvacinės kalbos – tobulumo siekimas. Forumo metu buvo įteikti pažymėjimai tapus „Olimpinės kartos“ nariais. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazija tapo programos „Olimpinė karta“ nariais. Programos veiklas mokykloje kuruoja fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Dovilė Narkunienė.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content