MOKYKLOS NAUJIENOS
„Tau dėkoju“

„Tau dėkoju“

Į šventiškai papuoštą mokyklos aktų salę birželio 7 d. gausiai susirinko mokiniai, jų tėveliai, mokyklos darbuotojai – vyko tradicinė padėkos šventė „Tau dėkoju“.
Direktorė Giedrė Romaškienė pasidžiaugė gausiu būriu mokinių ir mokytojų, kurie garsino mokyklos vardą Alytaus mieste, šalyje. Padėkos raštai buvo įteikti 75 mokiniams, 24 mokytojams ir 17 tėvų. Šventišką nuotaiką kūrė progimnazijos kolektyvai: šokių būrelis „Katutės“, vadovė pradinių klasių mokytoja Renata Vaikšnorienė, choras „Aušra“, vadovė muzikos mokytoja Giedrė Petkevičienė, tautinių šokių būrelis „Uldukas“, vadovė Laisva Adomaitienė, teatro būrelis, vadovė Asta Kibildienė. Taip pat dainą susirinkusiesiems skyrė Alytaus profesinio rengimo centro mokinė Simona, kuri dainavo kartu su savo mokytoja Egidija Grimalauskiene.
Asta Kibildienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content