MOKYKLOS NAUJIENOS
Tėvai – mokytojų bendradarbiai

Tėvai – mokytojų bendradarbiai

Siekiant sėkmingos vaiko socializacijos turi būti stengiamasi sujungti visus asmenis, dalyvaujančius vaiko ugdyme į vieną grupę – bendruomenę, kurios pagrindinis uždavinys yra dalintis informacija, ieškoti problemų bei jų sprendimo būdų, veikti efektyviai ir vieningai. Bendradarbiavimas turi būti grindžiamas ne vienpusiška informacija, bet pasidalijant vieniems su kitais patirtimi. Būtina sukurti aplinką, kurioje kiekvienas jaustų pagarbą ir pasitikėjimą vienas kitu. Tėvai-mokytojų bendradarbiai. Mūsų visų vienas tikslas – išugdyti vaiką protingą, už save kovojantį, siekiantį mokytis ir tobulėti. Dėkojame, tėveliai, kad padedate mums augti.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content