MOKYKLOS NAUJIENOS
Projektas „Draugo diena“

Projektas „Draugo diena“

,,Kiekvienas paukščiukas turi savo giesmelę,/Kiekvienas vaikutis – draugystei atvirą širdelę“,– taip nusiteikę 1-4 klasių mokiniai, įgyvendindami įvairias projekto ,,Draugo diena“ veiklas, 2021 metų lapkričio 29 dieną šventė Draugo dieną. Šiandien vaikai diskutavo, sprendė kryžiažodžius draugystės tema, piešė draugų portretus, dainavo, žaidė, šoko, stebėjo ir aptarė filmus, pynė draugystės apyrankes ir jas dovanojo draugams, lankėsi Alytaus miesto lėlių teatro ,,Aitvaras“ spektaklyje, atliko linksmąsias užduotis ,,Gera su draugais kartu“, kūrė draugystės receptus ir labai džiaugėsi Draugo dienos proga sulaukę pačių nuostabiausių dovanėlių iš mažųjų draugų, kurie ugdomi Alytaus lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis”.

Irma Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content