MOKYKLOS NAUJIENOS
„Edukacinė išvyka – kūrybinės dirbtuvės, STEAM – inovatyvaus ugdymo pagrindas”

„Edukacinė išvyka – kūrybinės dirbtuvės, STEAM – inovatyvaus ugdymo pagrindas”

Spalio 8 d. Panemunės progimnazijos pedagogai pagal kvalifikacijos tobulinimo programą „Švietimo lyderystės kaita Lietuvos regionų švietimo bei kultūros kontekste. Praktiniai aspektai“ modulis “Edukacinė išvyka – kūrybinės dirbtuvės “STEAM – inovatyvaus ugdymo pagrindas. Patirtys Druskininkų ir Alytaus miesto švietimo įstaigose” savo kvalifikaciją kėlė Druskininkuose. Buvo aplankyta Viečiūnų progimnazija, kuri pripažinta viena iš geriausią mikroklimatą turinčių mokyklų Lietuvoje. Progimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė aprodė naujai įrengtas patalpas, pristatė inovatyvias veiklas. Savo patirtimi bei nuveiktais darbais STEAM srityje dalijosi ir Panemunės progimnazijos mokytojai.Spalio 8 d. Panemunės progimnazijos pedagogai pagal kvalifikacijos tobulinimo programą „Švietimo lyderystės kaita Lietuvos regionų švietimo bei kultūros kontekste. Praktiniai aspektai“ modulis “Edukacinė išvyka – kūrybinės dirbtuvės “STEAM – inovatyvaus ugdymo pagrindas. Patirtys Druskininkų ir Alytaus miesto švietimo įstaigose” savo kvalifikaciją kėlė Druskininkuose. Buvo aplankyta Viečiūnų progimnazija, kuri pripažinta viena iš geriausią mikroklimatą turinčių mokyklų Lietuvoje. Progimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė aprodė naujai įrengtas patalpas, pristatė inovatyvias veiklas. Savo patirtimi bei nuveiktais darbais STEAM srityje dalijosi ir Panemunės progimnazijos mokytojai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content