MOKYKLOS NAUJIENOS
Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 17 d. mūsų progimnazijoje vyko nuostabus Lietuvos mokinių 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas! Džiaugiamės talentingais mokiniais. Šypsenos, jaudulys ir meninė įvairovė – visa tai lydėjo šio konkurso dalyvius. Ačiū visiems dalyviams ir jų mokytojoms už puikų darbą! Į kitą konkurso etapą pateko Luka (6b klasė) ir Raminta (8a klasė). Šias mokines ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Loreta Matonienė. Taip pat mūsų mokyklai atstovaus literatūrinė kompozicija „Ryžtas“, kurioje pasirodys Danielė (5c klasė), Reina (6a klasė), Luka (6b klasė), Sofija (6b klasė), Kamilė (6b klasė), Raminta (8a klasė) ir Aušrinė (8c klasė). Mokines ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Asta Kibildienė. Tikime, kad mūsų mokiniai sėkmingai tęs savo kūrybinį kelią. 

Nuo liepos 1 d. iki liepos 19 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyks Alytaus miesto savivaldybės finasuojama vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Vasaros spalvos“.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content