MOKYKLOS NAUJIENOS
,,Misija (Ne)Įmanoma” Patirtinis edukacinis žaidimas 8b mokiniams.

,,Misija (Ne)Įmanoma” Patirtinis edukacinis žaidimas 8b mokiniams.

Žaidimą ,,Misija (Ne)Įmanoma’’ užpildė linksmų, kūrybiškumą skatinančių, keistų, nepatogių, tačiau būtinai kultūrinį akiratį plečiančių, draugystę skatinančių ir komandą formuojančių užduočių vykdymas. Edukacijos programą sudarė: susipažinimas, klausimų ratas, ,,ledlaužiai’’ pratimai, žaidimo pristatymas, strategijos planavimas, žaidimo procesas, užsiėmimo refleksija. Šio susitikimo tikslas – klasės bendravimo kultūros bei mokinių kūrybiškumo puoselėjimas per kultūrinę raišką bei kultūrinį sąmoningumą. Kultūrinio, kūrybiškumą ugdančio žaidimo ,,Misija (Ne)Įmanoma’’ vedlė – Miglė. Dėkojame už naujus potyrius ir nepatogias situacijas 😊

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content