MOKYKLOS NAUJIENOS
Kursai Nicoje – puiki galimybė mokytis ir tobulėti

Kursai Nicoje – puiki galimybė mokytis ir tobulėti

Kursai Nicoje – puiki galimybė mokytis ir tobulėti

Balandžio 17-21 dienomis Jurgita Jaruševičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, ir Irma Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,  dalyvavo programos „Erasmus+“ kursuose „Į mokinį orientuotas ugdymas: ilgai išliekantis ir smagus mokymasis“. Mokymai, finansuoti „Erasmus+“ akreditacijos projekto lėšomis, vyko Nicoje, Prancūzijoje.

 Pirmąją dieną panemuniškės susipažino su kolegomis, atvykusiais iš Estijos, Ispanijos, Italijos, Suomijos, Šveicarijos, Vengrijos ir Vokietijos, bei pirmos iš susirinkusiųjų pristatė Alytaus Panemunės progimnaziją. Laisvu laiku aplankė Monaką, viduramžius menantį Eze kaimelį, mėgavosi prancūziškais patiekalais.

Antrąją kursų dieną gilino žinias apie mokinių mokymosi stilius, analizavo ugdymo proceso organizavimo strategijas, klausėsi Ispanijos atstovių prisistatymų bei dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Nicą.

Trečiąją dieną skaitė vaikiškas knygas ir kūrė užduotis skirtingų mokymosi stilių mokiniams. Mokytoja Jurgita atsakė į kolegų klausimus – taip buvo nustatytas jos mokymosi stilius. Taip pat kursų dalyviai vaišinosi mūsų atvežtomis lietuviškomis vaišėmis. Užsiėmimo pabaigoje šveicaras ir estės pristatė savo mokyklas. Po to panemuniškės vyko  į Saint – Jean – Cap – Ferrat kaimelį, kuriame aplankė rūmus su įstabiu parku bei pasivaikščiojo uosto pakrante.

Ketvirtoji diena programos „Erasmus+“ kursuose „Į mokinį orientuotas ugdymas: ilgai išliekantis ir smagus mokymasis“ buvo skirta susipažinti su emociniu intelektu bei jo svarba mokymosi procese. Savo ugdymo įstaigas pristatė kursų dalyviai, atvykę iš Italijos ir Vokietijos.

Paskutiniąją dieną visi mokėsi atlikti teksto suvokimo užduotį dėlionės metodu. Išklausė suomių ir vengrės pristatymus. Atlikus refleksijos užduotis, buvo įteikti kursų baigimo pažymėjimai. Vakarop mokytojai dalyvavo degustacinėje ekskursijoje ir skanavo tradicinius Nicos regiono patiekalus.

Programos „Erasmus+“ kursai „Į mokinį orientuotas ugdymas: ilgai išliekantis ir smagus mokymasis“– puiki galimybė mokytis ir tobulėti. Medžiaga bus pasidalinta su kolegomis, išbandyti konkretūs įrankiai, užtikrinantys kiekvieno mokinio aktyvų dalyvavimą ugdymo(si) procese.

Jurgita Jaruševičienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė,

 Irma Jauneikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content