MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokinių mobilumas Ispanijoje, Pamplonoje, CPEIP Dona Mayor pradinėje mokykloje

Mokinių mobilumas Ispanijoje, Pamplonoje, CPEIP Dona Mayor pradinėje mokykloje

Panemunės progimnazijos 2-4 klasių mokinukai visą savaitę praleido Ispanijoje, Pamplonoje, CPEIP Dona Mayor pradinėje mokykloje. Mokiniai dalyvavo pamokose ispanų ir anglų kalbomis, apžiūrėjo mokyklos klases, kiemą, susirado daug draugų. Fizinio ugdymo pamokoje mokėsi komandinio žaidimo, bendradarbiavimo, sužinojo apie Navarra regione mėgstamą sporto šaką Pelota vasca. STEAM pamokoje su vyresniais mokiniais atliko STEAM iššūkius, o muzikos pamokoje – mokėsi ritmo bei pakvietė naujuosius draugus kartu atlikti Ąžuolo mankštą.
Mokinių mobilumas finansuotas Erasmus+ akreditacijos projekto lėšomis.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content