MOKYKLOS NAUJIENOS
„OI, ŽIBA ŽIBURĖLIS“ – 2021

„OI, ŽIBA ŽIBURĖLIS“ – 2021

2021 m. gegužės 15 d. vyko X-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a’cappella konkursas „OI, ŽIBA ŽIBURĖLIS“ – 2021, kurį organizavo Kauno 1-oji muzikos mokykla. Šiame konkurse dalyvavo Alytaus Panemunės progimnazijos mergaičių vokalinis ansamblis: Eimantė Remeikaitė, 5a klasės mokinė, Skaistė Kucevičiūtė, Ieva Remeškevičiūtė ir Vėjūnė Stankevičiūtė, 7b klasės mokinės. Konkurse ansamblis atliko tribalsę dainą a’cappella -„Lakštangėlė“ M. K. Čiurlionio muzika, V. Palukaičio žodžiai.
Džiugu, kad mergaičių vokalinis ansamblis dalyvavo nuotoliniu būdu ir laimėjo garbingą III-sios vietos laureatų diplomą.
Muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content