MOKYKLOS NAUJIENOS
Nutiesk draugystės tiltą

Nutiesk draugystės tiltą

Antrus metus iš eilės vyko projekto „Nutiesk draugystės tiltą“ renginys, kuriame susitiko trijų Alytaus mokyklų pradinių klasių mokiniai (Panemunės progimnazijos 3b klasės, Dzūkijos mokyklos 3b klasės ir Šv. Benedikto gimnazijos 2b klasės). Šiandien, gegužės 12 dieną, renginio metu siekėme kūrybiškai ir aktyviai pajudėti. Manome, kad mums pavyko. Mokiniai kūrybiškai prisistatė deklamuodami eilėraščius, skanduodami šūkius, atliko mankštą su muzika, taip pat sportavo atlikdami įvairių gyvūnų judesius ir susipažino bei išbandė netradicinio fizinio aktyvumo sporto šaką POUND.
Renginio akimirkos ir įspūdžiai.

Vyr. fizinio ugdymo mokytoja Dovilė Narkunienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content