Vilius Rasimavičius

Bal 1, 2021

Vilius Rasimavičius

VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro rinkodaros, vadybos bei viešųjų ryšių specialistas, treneris ir slalomo irkluotojas

Gyvenimo credo:
„Stengiuosi niekada nepasiduoti siekdamas dalykų, kurie daro mane laimingą“

          Alytaus Panemunės mokykloje mokiausi nuo pirmos iki dešimtos klasės 2001–2011 metais. Šioje mokykloje išmokau aktyviai reikšti savo idėjas, išklausyti kitų nuomonę, kartu su kitais siekti geriausio rezultato.

          Nežinau, ar tai galima vadinti sėkmės istorija, tačiau bandysiu papasakoti, kaip atsidūriau ten, kur dabar esu. Gerai mokiausi nuo pat pirmosios klasės ir stengiausi naudingai išnaudoti laiką, praleidžiamą mokykloje, todėl man gana lengvai sekėsi gauti gerus pažymius, būdamas 13 metų pradėjau lankyti baidarių slalomo treniruotes Alytaus irklavimo klube „Srautas“. Pasiekęs pirmuosius gerus rezultatus, supratau, kad ši veikla man labai tinka. Mokydamasis mokykloje, vėliau gimnazijoje ir universitete, visada sportavau. Kadangi tapau ganėtinai pastebimas savo sporto šakoje, stengiausi įsitraukti ir į sporto organizacinę veiklą, tai yra, padėti organizuoti varžybas, dalyvauti baidarių irklavimo federacijos veikloje, nes tai buvo susiję su mano studijomis. Supratau, kad noriu su sportu susieti ir savo darbinę karjerą. Vilniaus universitete studijavau ekonomikos ir vadybos studijas, praktiką atlikinėjau krepšinio klube „Dzūkija“, o apie VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centrą rašiau bakalauro darbą, todėl buvau pakviestas čia dirbti. Vėliau gavau galimybę įgyti trenerio kvalifikaciją ir pradėti dirbti treneriu Alytaus r. Meno ir sporto mokykloje. Visa tai pasiekiau tik todėl, kad turėjau labai didelę aistrą sportui ir stengiausi visas savo įgyjamas žinias jame pritaikyti. Aistra, žinios ir darbas padėjo tapti ne tik geru sportininku, bet ir gauti net du darbus, susijusius su tuo, kas man patinka labiausiai.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content