Vilija Andrulevičiūtė

Bal 1, 2021

Vilija Andrulevičiūtė

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos žurnalistė

Gyvenimo credo:
„Gyvenime nieko nėra neįmanomo, tereikia didžiulio noro, pastangų ir kryptingo darbo“

Alytaus Panemunės mokykloje mokiausi nuo 1995-ųjų. Mokykloje buvo, neabejoju, vis dar yra daugybė puikių pedagogų, kurie sugebėjo sudominti savo dalyku arba mokėjo mokyti taip, kad nekiltų noro pernelyg tinginiauti. Paskutiniais mano metais mokykloje buvo atsiradęs žurnalistų būrelis, kuris mane ir privertė suprasti, kokiu profesiniu keliu noriu judėti. Dar norėtųsi paminėti mokyklos chorus, ypač „Aušrą“, kurie išmokė mylėti chorinę muziką taip stipriai, kad universiteto chore dainavau ir visus studijų metus.

Kiekvienas savo sėkmės istoriją pradedame nuo tada, kai įkvepiame pirmąjį oro gurkšnį. O į ją kaip dėlionės detalės dėliojasi viskas: namai, šeima, draugai, darbas, laisvalaikio pomėgiai. Visi šie elementai ir yra mano sėkmės istorija, ji vis pildosi, keičiasi.

Jei kalbėti išskirtinai apie profesinę sėkmės istoriją, tai prieš penkerius metus įsidarbinau LRT – ten, kur dar mokyklos laikais sakiau sau norinti dirbti. Tačiau užvis svarbiausia yra tiesiog dirbti mėgstamą darbą, darbą, kuris kasdien padeda atrasti kažką naujo, darbą, kurį dirbti malonu.