Vidmantas Vaičiulis

Bal 1, 2021

Vidmantas Vaičiulis

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas ir projektų vadovas.

Gyvenimo credo:
„Ko neišmoko mokykla – išmoko gyvenimas“.

Alytaus Panemunės mokykloje mokiausi1995–2004 m. Mokykla man, kaip asmenybei, padėjo išugdyti užsispyrimą siekiant savo tikslų. Tai labai praverčia gyvenime.

Mano istorija, kurią aš ir laikyčiau savo sėkmės istorija, prasidėjo turbūt antrame studijų kurse, kuomet susidomėjau, o po to ir „užsikrėčiau“ mokslo tiriamąja veikla. Dalyvaudamas įvairiose studentiškose mokslinėse konferencijose ir kitose veiklose nejučiomis išsikėliau tikslą ateityje dirbti mokslo tiriamąjį darbą bei tapti dėstytoju. Dabar, kai atsuku laiką atgal, net ir pačiam atrodo neįtikėtina, kaip nuosekliai viskas buvo sudėliota į savo vietas, nors tuo metu tai nesijautė. Žingsnis po žingsnio baigiau bakalauro studijas, tuomet sekė magistro studijos, šiais mokymosi periodais investavau labai daug asmeninio laiko į mokslinę tiriamąją veiklą, kas padėjo būti pastebimam aukštosios mokyklos atstovų ir gauti kvietimą studijuoti doktorantūroje. Taigi 2010 m. buvo pasiektas pirminis mano tikslas – tapau doktorantu Lietuvos sveikatos mokslų universitete, o 2015 m. pavyko sėkmingai apsiginti disertaciją biomedicinos mokslų srityje (Visuomenės sveikatos mokslų kryptis). Lygiagrečiai su doktorantūros studijomis pradėjau dirbti tame pačiame Lietuvos sveikatos mokslų universitete, kuriame darbuojuosi iki šiol.