Tautvydas Tamulevičius

Bal 1, 2021

Tautvydas Tamulevičius

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys irmero pavaduotojas

Gyvenimo credo:
„Po kiekvieno etapo tampi išmintingesnis ir galvoji kiek kitaip“

Alytaus Panemunės mokyklą baigiau 2006-ais. Šioje mokykloje praėjo didelis mano besiformuojančios asmenybės etapas. Pagarba vyresniems, atsakomybė už tvarką, savo pažymius ir elgesį – mokykla man leido tapti atsakingu ir laisvu piliečiu. Mokykla davė draugų, su kuriais bendraujame iki šiol, geri bendraklasiai vertė visapusiškai pasitempti.
          Kiekvieno žmogaus supratimas, kas yra sėkmė, skirtingas. Man sėkmė yra tai, kad esu laimingas. Realizuoju save darbe, laisvalaikyje (šiuo metu daugiausia sporte), turiu mylinčią šeimą. Tai yra mano laimės pagrindas. Gyvenime jau esu išbandęs keletą sričių ir dar daug norėčiau nuveikti – labai nostalgiškai prisimenu darbą žiniasklaidoje ir radijo stotyje FM99 Alytuje, projektą „Kurk Lietuvai“, o dabar mano karjera pakrypo į viešąjį sektorių ir politiką. Kaip miesto vicemeras stengiuosi Alytuje pritaikyti tai, ką geriausio esu matęs svetur, ir įgyvendinti perspektyviausias idėjas mieste. Labai vertinu šią galimybę. Šį pasitikėjimą man parodė mūsų miesto bendruomenė – joks kitas miestas man nėra toks brangus, jokiam kitam taip nesistengčiau.