Odeta Intė

Bal 1, 2021

Odeta Intė

VšĮ biuro „Pactum“ vadovė ir teisininkė

Gyvenimo credo:
„Jeigu nežinai, kur plauki, jokie vėjai tavęs ten nenuneš“

Alytaus Panemunės mokyklą baigiau 1993 metais, mokiausi joje nuo 8 klasės. Manau, kad būtent nuoširdžių ir kompetentingų mokytojų dėka tapau tikslo siekianti, atsakinga ir turinti gerą žinių bagažą tolimesnėms studijoms: įgijau istorijos bakalauro, teisės magistro laipsnį, šiuo metu mokausi doktorantūroje, taip pat žinias ir kvalifikaciją kėliau užsienyje. Visada maniau ir manau, kad po šeimos mokykla yra antra pagal svarbumą. Savo mokyklą prisimenu kaip bendruomenę, kurioje buvo gera augti žmogui, asmenybei. Su didele pagarba prisimenu ir vertinu mokyklos vadovų – direktoriaus Zeniaus Kunigonio, Silvijos Peštenienės, Stasės Nedzinskienės, lietuvių, matematikos, anglų, istorijos mokytojų pastangas ir dėmesį. Nebuvau ypatingų gabumų vaikas, bet būtent mokytojų dėmesys, paskatinimai, padrąsinimai įkvėpdavo įdėti daugiau pastangų ir pasiekti geresnių rezultatų. Įdomi užklasinė veikla, galimybė dalyvauti įvairiuose renginiuose ugdė drąsą, kūrybiškumą. Visa tai labai padėjo tolesniame gyvenime. Labai džiaugiuosi ne tik gautomis žiniomis, išsilavinimu bet ir užsimezgusiomis draugystėmis, kurios tęsiasi daugiau nei 30 metų. Su būriu klasės draugų susitinkame bent kartą per metus ir visada pritrūksta laiko linksmiems, turiningiems pokalbiams.

Manau, kad esu sėkmingas ir laimingas žmogus, nes radau mėgstamą veiklą, visada siekiau dirbti, dirbau ir dirbu tai, kas teikia malonumą, kas yra įdomu ir kur matau prasmę. 15 m. vadovavau Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie SADM. Šiuo metu užsiimu privačia veikla, kuri suteikia didesnę veiksmų laisvę, sprendimų galimybes. Turiu galimybę padėti žmonėms, matyti pokyčius jų gyvenime ir tai yra labai geras jausmas.