Justina Baranauskaitė

Justina Baranauskaitė

Keliautoja

Gyvenimo credo:
„Tik tu gali pasiekti savo svajones, nes niekas kitas už tave jų nepagaus ir neatneš tau ant lėkštutės“.

Gimiau ir augau Alytuje, septyniolikos metų išvykau gyventi į Didžiąją Britaniją. Po aštuonerių gyvenimo metų Anglijoje nusprendžiau, kad noriu didesnių iššūkių. Tad susitaupiau pakankamai pinigėlių penkių mėnesių kelionei, mečiau mėgiamą darbą ir išskridau į Singapūrą. Po šios įspūdingos šalies aplankiau Tailandą, Filipinus, Vietnamą, Japoniją, Kiniją, Indiją ir dar keletą Pietryčių Azijos šalių. Gavusi Kanados darbo vizą visus metus gyvenau ir dirbau šioje šalyje.

Šiais metais tapau anglų kalbos mokytoja. Keturias dienas per savaitę padedu patobulinti anglų kalbos žinias žmonėms iš viso pasaulio. Mano darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

Alytaus Panemunės mokykloje mokiausi 1999–2010 metais. Mokykla man atnešė įkvėpimo, nes joje sutikau savo mylimą anglų kalbos mokytoją Laimą Stankevičienę. Ji mane pastūmėjo būti geriausia, dėl jos įsimylėjau anglų kalbą. Manau, kad viskas, ką darau dabar, prasidėjo nuo anglų kalbos pamokų.

Mano sėkmės istorija labai paprasta. Aš tiesiog darau tai, kas man patinka, tai yra keliauju. Užsibrėžiu sau tikslą ir kiekvieną dieną įdedu bent kruopelytę darbo, kad tik judėčiau link jo. Visuomet į viską žvelgiu su pozityvu ir šypsena. Jei kas nepasiseka, visada bandau kažko išmokti iš savo klaidų.