Gintarė Rimkutė-Merčaitienė

Bal 1, 2021

Gintarė Rimkutė-Merčaitienė

Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė ir mažojo SPA centro „Kristalų namai“ direktorė

Gyvenimo credo:
„Tai, ką darai iš visos širdies, nepavykti negali“

          Šiandien daug dirbu savame versle, dalį savęs atiduodu politinei veiklai. Nors politinė – visuomeninė veikla užima daug laiko, tačiau laisvalaikiu domiuosi grožio ir sveikatos inovacijomis. Tai gyvenimui teikia daug džiaugsmo.

          Gyvenime labai svarbu žinoti, ko pats iš tiesų nori nenusižengdamas pagrindiniams 10 Dievo įsakymų. Žinojimas ir teisingos krypties pasirinkimas padeda atrasti savą kelią. Už visa, kas vyksta aplinkui mus, esame atsakingi mes patys, tai mūsų veiksmų pasekmė. Tai, ką darai gyvenime iš visos širdies, nepavykti negali.

          Alytaus Panemunės mokyklą, į kurią, dar kvepiančią dažais, atvykau ketvirtokė, baigiau 1997 metais. Per mokykloje praleistus metus buvo visko: ir gero, ir labai gero…Džiaugiuosi tuo, kad galėjau būti savimi ir kūrybiniai sparnai nebuvo karpomi.

           Mano sėkmės istorija yra labai paprasta. Daug mokiausi ir mokausi. Daug dirbu ir daug džiaugiuosi. Nebijau kaitos ir esu laiminga galėdama kaskart atrasti kažką naujo. Radijo laidų vedėja, DJ renginiuose, radijuje, naktiniuose klubuose, pardavimų vadybininkė, padalinio direktorė reklamos, kūrybos ir gamybos agentūroje, verslo padalinio vadovė telekomunikacijos įmonėje, kosmetikė, vizažo specialistė ir masažuotoja, politikė … ir tai tikrai ne pabaiga. Sustoti negalima.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content