Bal 9, 2021

Statistika mokykliniame gyvenime

Šeštų klasių mokiniai su mokytojomis Jurgita Arbutavičiene ir Jurgita Jančiauskiene įvykdė STEAM tiriamąjį projektą „Statistika mokykliniame gyvenime“, o paraleliai ir „eTwinning“ projektą „ST.E.A.M. – STatistics in English And Maths“. Besibaigiant mokslo metams mūsų mokyklos komanda kartu su ispanų ir turkų mokiniais sukūrė projekto metu įvykdytas veiklas pristatančią elektroninę knygą. Knygą įgarsino 6b klasės mokiniai Gabrielius, Evelina, Ąžuolas ir Vika.

Projekto veiklas pristatanti elektroninė knyga:

Projekto „Statistika mokykliniame gyvenime” apibendrinimas:

Statistika mokykliniame gyvenime

Šeštų klasių mokiniai su mokytojomis Jurgita Arbutavičiene ir Jurgita Jančiauskiene vykdo STEAM tiriamąjį projektą „Statistika mokykliniame gyvenime”. Buvo atliktas tyrimas „Namų darbai šeštose klasėse”, kurio tikslas – išsiaiškinti mokytojų ir mokinių nuomonę apie namų darbų naudą ir jų apimtį. Mokiniai atsakinėjo į klausimus: ar žino, kodėl užduodami namų darbai ir ar noriai juos atlieka. Rinko duomenis, kiek laiko užtrunka ruošdami namų darbus, surinktą informaciją pavaizdavo stulpeline ir skrituline diagramomis, kūrė filmukus, kaip ruošia namų darbus, apklausė mokytojus, kuo namų darbai yra naudingi. Užmezgė ryšius su Ispanija, Turkija, Serbija.

Jurgita Jančiauskienė,
matematikos mokytoja metodininkė