„Nuo žiedo iki daržovės“

Bal 9, 2021

Projektas „Nuo žiedo iki daržovės“

Daug gyvenime atrandame bandydami, tyrinėdami. Tad 3a klasės mokiniai, padėdami tėvelių, rugsėjo 5 dieną bandymui pasirinko bulvę. taip prasidėjo projektas „Nuo žiedo iki daržovės“ namuose mokiniai daigino bulves. Spalio 1 dieną mokyklos laboratorijoje darė bulvių iliustracijos atspaudus. Lapkričio 13 dieną, sunešę sudaigintas bulves, jas pasodino į lovelius. Mokiniai išsikėlė tikslą: lentelėse fiksuoti pirmojo daigo pasirodymą, kiekvieną savaitę matuoti stiebo augimą, kiekvieną mėnesį žymėti bulvių, parduodamų įvairiose parduotuvėse, kainas. Paskutinės kiekvieno mėnesio klasės valandėlės metu mokiniai aptaria bulvės augimo, kainų pokyčius. Mokiniai iš surinktų receptų sudarė segtuvą „Bulvių patiekalai“. Projektas tęsis iki pavasario, teks nuveikti nemažai darbų.

Rima Baublienė,
pradinių klasių mokytoja