Supažindinimas su STEAM krypties profesijomis

Kov 19, 2021

Steam profesinis orientavimas 7-8 kl.

7-8 kl. mokiniams paruoštos ir pristatytos STEAM profesinio orientavimo skaidrės. STEAM padeda priartėti prie ateityje vaikų laukiančių iššūkių ir būsimos darbo rinkos poreikių, nes mokymosi būdai dažnai primena suaugusių ir jau dirbančių žmonių darbo aplinkybes. Nei vienas darbas nereikalauja tik matematikos, tik chemijos ar tik kurios nors kalbos žinių – darbo rinkai reikalingas visas įvairių įgūdžių komplektas. Kuo jų daugiau ir kuo labiau išugdytos kompetencijos, tuo labiau darbuotojas yra vertinamas ir laukiamas.

Vilma Sinkevičienė, karjeros specialistė

Ekskursija

26 proc. inžinerinės pramonės įmonių susiduria su specialistų trūkumu, 55 proc. abiturientų rinkdamiesi profesiją atsižvelgia į tai, kokie dalykai jiems buvo įdomiausi mokykloje. Tai iššūkis šių dalykų mokytojams, kad jų pamokos būtų patrauklesnės, įdomesnės.
2021m. lapkričio 30d. su progimnazijos mokinių taryba lankėmės Vilniuje „Energetikos ir technikos muziejuje“. Susipažinome su energetikos inžinerinėmis profesijomis, pramonės šakomis – tekstile, stiklo, popieriaus, skaičiavimo mašinų pramone, lazerinėmis technologijomis.

Vilma Sinkevičienė, karjeros specialistė

Informacinis stendas

Trečiame progimnazijos aukšte paruoštas informacinis stendas apie STEAM profesijas. Galimybė auga, ateities profesijos – STEAM profesijos. Skatinama mokinius rinktis inžinerinės krypties profesijas.

Vilma Sinkevičienė, karjeros specialistė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content