Integruotos pamokos ir veiklos

Bal 3, 2021

Mano raštuotas puodelis

Lapkričio 30 dieną 2a, 2b ir 4b klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mano raštuotas puodelis“. Užsiėmimo metu mokiniai sukūrė savo unikalius puodelius, kuriuos papuošė originaliais piešiniais, ornamentais. Puodelius dekoravo keramikai skirtais dažais ir markeriais. Tai nuostabus būdas iliustruoti norimą idėją, viziją, paveikslėlį ne ant popieriaus lapo, bet ant keramikinio gaminio. Išdekoruotus puodelius mokiniai parsinešė į namus. Gers skanią arbatą iš savo raštuoto puodelio.

Daiva Andrulevičienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Linksmasis mokslininko gimtadienis

Paskutinę lapkričio savaitę 3b ir 4a klasių mokiniai turėjo galimybę pasinerti į tikrą mokslininko gyvenimą, dalyvavo edukacijoje „Mokslininko gimtadienis“. Mokiniai kartu su nuotaikingu mokslininku atliko bandymus su sausu ledu, „degančių rankų“ eksperimentą, sužinojo daug mokslo įdomybių, atliko linksmų užduočių ir žaidimų. Buvo smagu ir naudinga.

Aida Pačėsienė, pradinių klasių mokytoja

Kauno tvirtovės VII forto edukacinės programos

5-8 klasių matematikos modulių mokiniai su matematikos mokytojomis Vilma Aponiene ir Jurgita Jančiauskiene dalyvavo Kauno tvirtovės VII forto edukacinėse programose: „Deimantinė edukacija“, „IQ iššūkis. Matematinės dėlionės“ ir „Kulinariniai eksperimentai“. Edukacinių programų metu mokiniai sužinojo, kaip ir iš kur gaunami deimantai, kuo skiriasi deimantas nuo brilianto; sužinojo kas yra projekcijos ir kodėl jos tokios svarbios analizuojant įvairius 3D modelius; susipažino su pagrindinėmis maisto medžiagomis, išsiaiškino kuo jos vertingos mūsų organizmui. Patys gamino ir ragavo „ikriukus“, įvairiaspalvius kokteilius ir gazuotus ledus.

Matematikos mokytojos metodininkės Vilma Aponienė ir Jurgita Jančiauskienė

Priešmokyklinio ugdymo grupėje „(Ne)Žiniukai“ buvo daug spalvų, šviesių emocijų ir atradimų džiaugsmo. Visą savaitę priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai tyrinėjo spalvų pasaulį. Eksperimentavo su spalvomis klasėje bei laboratorijoje. Atliko kūrybinius darbelius keliomis dailės technikomis. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Neringa Kirkliauskienė

Pamokas vedė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Kirkliauskienė

Priešmokyklinio ugdymo grupės (Ne)Žiniukai ugdytiniai šią savaitę nagrinėjo temą „Miške, sode, darže“. Dalijosi savo patirtimi bei įgijo naujų žinių. Klausėsi eilėraščių, dainelių, atliko kūrybinius darbus ir tyrinėjo. Skaičiavo, rūšiavo daržoves ir vaisius pagal formą, dydį, spalvą. Matavo, svėrė ir lygino. Dalijosi patirtimi apie mėgstamiausius vaisius ir daržoves. Smagiai leido laiką ir įgijo žinių apie vaisių ir daržovių naudą.

Pamokas vedė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Kirkliauskienė

Integruota geografijos-anglų kalbos pamoka

Praėjusią savaitę 6b klasės mokiniai geografijos pamokos metu susipažino su ugnikalniais. Be to, pirmajam pogrupiui vyko integruota geografijos-anglų kalbos pamoka „Ugnikalniai/Volcanoes“, vėliau mokiniai gamino ugnikalnius ir atliko eksperimentą „Ugnikalnio išsiveržimas“ bei pristatė ugnikalnio dalis lietuvių ir anglų kalbomis.

Pamoką vedė vyresnioji anglų kalbos mokytoja Jolita Snarskaitė ir geografijos mokytoja Deimantė Puleikienė