Dalyvavimas konkursuose, olimpiadose

Kov 19, 2021

Konkursų ,,Olympis 2021 – Pavasario sesija“ atgarsiai

82 progimnazijos mokiniai, besimokantys 1-6 klasėse, 2021 metų kovo 1 – balandžio 2 dienomis dalyvavo tarptautiniuose konkursuose ,,Olympis 2021 – Pavasario sesija“ Aktyviausios buvo 1a, 1b, 3a, 3b ir 4b klasės. Mokiniai savo jėgas išmėgino lietuvių ir anglų kalbos, matematikos, biologijos, informacinių technologijų bei istorijos konkursuose. Mokinių žinios ir gebėjimai įvertinti 22 medaliais, 243 diplomais ir 17 padėkų. Medalius pelnė 1a klasės mokiniai Aronas, Danielius, Skaistė ir Vilūnė, 1b klasės mokinys Gabrielius, 2c klasės mokiniai Ugnius ir Vakaris, 3a klasės mokiniai Aurėja, Lėja ir Simonas, 3b klasės mokiniai Aurėja, Jokūbas, Juras ir Mileda, 4b klasės mokinės Amanda, Emilija ir Luknė bei 5c klasės mokinė Aušrinė.

Konkurso „Aš piešiu vandenį“ atgarsiai
          Iš UAB „Dzūkijos vandenys“ mokiniai, dalyvavę piešinių konkurse „Aš piešiu vandenį“, bei jų mokytojai sulaukė apdovanojimų. Specialiuoju prizu už pateikto darbo originalumą apdovanota Gustė Remeškevičiūtė, 2a klasės mokinė (mokytoja Sigita Gudaitienė). Padėkas už dalyvavimą konkurse gavo Gustas Miliauskas, 2a klasės mokinys (mokytoja S. Gudaitienė), Tautvilė Giedra Gasiūnaitė, Juneta Maconytė, Auksė Anuškevičiūtė, Vakaris Mickevičius, 2c klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Petkevičienė), Sofija Kašelionytė, Reina Kubiliūtė, Jokūbas Jaskelevičius, Enrikas Neimanas, 3a klasės mokiniai (mokytoja Asta Šarkelienė).

„Viliamės, kad mūsų organizuojami konkursai skatina ne tik ugdyti kūrybinius sugebėjimus, bet ir domėtis vandens saugos ir vandens taršos prevencijos temomis. Taigi mes visi kartu dalyvaujame prasmingoje ir reikalingoje veikloje“, – laiške rašo Rasa Lukšienė, UAB „Dzūkijos vandenys“ atstovė.

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jėgų išbandymas smagiausiame matematikos konkurse
          2a klasės mokiniams patinka mokytis informacinių technologijų kabinete. Mokiniai, spręsdami linksmas užduotis, dalyvauja pačiame smagiausiame matematikos konkurse „Matematikos Ekspertas 2020“.

Sigita Gudaitienė,
pradinių klasių mokytoja metodininkė

Gabijos rieduliukas trečias!
          Mūsų progimnazijai respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Rieduliukas“, kurį organizavo KTU Vaižganto progimnazija, atstovavo 3a klasės (mokytoja Asta Šarkelienė) mokinės Gabija, Smiltė, Sofija ir Urtė bei 4b klasės (mokytoja Jolanta Majauskienė) mokinys Domas. Konkurso tikslas – skatinti pradinio ugdymo amžiaus vaikų meninės raiškos ir kūrybinius gebėjimus, tyrinėjant dviratį, jį kuriant, gaminant bei fotografuojant ir pažymėti judėjimo svarbą naudojantis gamtą tausojančiomis transporto priemonėmis.

Paskelbus konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad Gabijos sukurtas dviratis kūrybinių darbų kategorijoje užėmė trečiąją vietą.

Edukacinių konkursų „Olympis 2019“ rezultatai
          Mūsų progimnazijos 61 mokinys 2019 metų lapkričio 1–30 dienomis dalyvavo tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2019“ ir gavo 17 medalių, 141 diplomą bei 36 padėkas. Aktyviausiai konkursuose dalyvavo 2a, 2b ir 4b klasės. Medaliais apdovanoti šie mokiniai: Gustas Abramavičius, Danielė Balionytė, Goda Gruodytė (2 medaliais), Miglė Jančiauskaitė, Lukas Mažeika, Domantas Milius, Mileda Narkunaitė (2 medaliais), Eivydas Ramonas, Gabija Stanevičiūtė (2 medaliais), Austėja Stenionytė, Karolis Šilalė, Jokūbas Tumynas, Kipras Vainiušis ir Aidas Žilinskas.

Sveikiname mokinius, dėkojame mokytojams, paskatinusiems ugdytinius dalyvauti konkursuose!

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas
          Sausio 31, vasario 3 ir 5 dienomis savo jėgas Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse išbandė 8, 5–7 ir 3–4 klasių mokiniai. Konkursu siekiama ugdyti labai svarbius tolesniam mokymuisi ir gyvenimui XXI a. mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, taip pat gebėjimą kūrybiškai taikyti įgytas žinias.

Kiekvienos mokyklos mokiniai, geriausiai atlikę užduotis tarp visų savo mokyklos atitinkamos klasės mokinių, bus apdovanoti konkurso laimėtojų diplomais. Nekantriai lauksime rezultatų!

Nuoširdžiai dėkojame konkurso vykdytojams: Jūratei Archangelskienei, Justui Česnulevičiui, Rimvydui Juškevičiui, Astai Kibildienei ir Vilmai Sinkevičienei.