PROJEKTO„RŪŠIUOJU- SAUGAU GAMTĄ“ VEIKLOS

Bal 22, 2024

2023-2024 m.m. 2b klasės mokiniai vykdo projektą  „Rūšiuoju – saugau gamtą“, kurio pagrindinis tikslas jausti atsakomybę ir pareigą rūpintis gamta, atskleisti svarbiausius atliekų rūšiavimo principus, sužinoti apie antrinį atliekų panaudojimą ir perdirbimą.  

Ką jau nuveikėme?  

 Stebėjome  mokomuosius filmukus apie atliekų rūšiavimą, juos aptarėme.  

 Ieškojome informacijos apie atliekų rūšiavimą artimoje aplinkoje, internete.  

Porose  žaidėme  žaidimą „Aš rūšiuoju“. 

Dalyvavome nuotolinėse pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamuose edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“ renginiuose: paskaitoje „Rūšiuokime teisingai“, protmūšyje „Tvarios Kalėdos“, kūrybinėse dirbtuvėse „Pasiruošimas Kaziuko mugei“, kūrybinėse dirbtuvėse, skirtose minėti tarptautinę Motinos Žemės dieną.  

 Parengėme klausimus apie atliekų rūšiavimą, rinkome duomenis, apklausdami mokinius, suaugusiuosius.  

Surinktus apklausos duomenis pateikėme diagramomis, padarėme išvadas, pristatėme klasės draugams.  

Įtvirtinome savo žinias dalyvaudami edukacijoje Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre „Tiko Tiks“. 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content