Projekto „Svajonių miestelis“ veiklos

Bal 23, 2022

Išvyka į KTU ir „Curiocity – miestą smalsiems vaikams“
2022-03-07 3c klasės mokiniai lankėsi Kauno Technologijos Universitete. Vadovaujami KTU Statybos ir architektūros fakulteto dėstytojos Lauros Jankauskaitės-Jurevičienės. aktyviai įsitraukė į kūrybinius „Svajonių miestelio“ planavimo, projektavimo ir statybos užsiėmimus. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai įgijo naujų teorinių ir praktinių žinių, kurios padės kryptingai planuoti tolimesnį STEAM projekto „Svajonių miestelis“ tobulinimą.
Mokiniams patiko pasivaikščioti po universiteto auditorijas, kabinetus, kūrybines dirbtuves, apžiūrėti studentų projektinius darbus. Ypač sužavėjo visiškai naujas mokymuisi bei poilsiui pritaikytas multifunkcinis centras su integruota biblioteka.
Po rimtų darbų mokiniai vyko į edukacinį pramogų centrą „Curiocity – miestas smalsiems vaikams“. 12-oje žaidybinių pažinimo erdvių vaikai imitavo realaus gyvenimo situacijas, susipažino su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.
Išvyka praturtino naujomis žiniomis, vaizdais, pojūčiais, patirtimi bei noru greičiau užaugti ir tapti KTU studentais.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content