Projekto „Sustabdytas kadras“ veiklos

Bal 25, 2022

2021-2022 mokslo metais 4b klasės mokiniai vykdo inžinerinį projektą „Stop kadras“, kurio tikslas – susipažinti su sustabdyto kadro animacijos rūšimi ir, naudojantis specialia programėle bei kitomis priemonėmis, kurti animacinius filmus aktualiomis gyvenimiškomis temomis.
Mokiniai kūrė „Stop kadro“ logotipą, pasiskirstė į šešias grupes, pasirinko temas, susipažino su sustabdyto kadro animacijos rūšimi, jos atsiradimo istorija, kūrė scenarijus, personažus, dekoracijas, pasigamino šviesos dėžes, kuriose įrengė filmavimo aikšteles, telefonuose instaliavo „Stop Mation“ programėlę ir pradėjo daug kruopštumo ir kantrybės reikalaujantį procesą – animacinio filmuko pasirinkta tema kūrimą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content