Projekto „,Stebėk, tyrinėk, eksperimentuok ir sukurk“ veiklos

Bal 17, 2024

Žalioji palangė

PUG  vaikai ne tik mokosi, bet ir augina! STEAM projektinių veiklų metu jie įsitraukė į sodininkystę.  Dabar ugdytiniai džiaugiasi savo pačių užaugintais gėlių, arbūzų ir žemuogių daigeliais. Galutiniu rezultatu vaikai džiaugsis vasarą.  #STEAM #sodininkystė #vaikaiugina” 

Mokytoja Aušra Juškienė 

Rudens gėrybių sandėlis 

Vykdydami ilgalaikį STEAM projektą vaikai ,,konservavo“ rudenį. Gamino sultis, konservavo rudens gėrybes, dažė moliūgus, gamino salotas ir kūrė šokį rudeniui. Visa tai apibendrinant surengė rudens gėrybių parodą  savo klasėje. 

Ledo tyrinėjimas

 Įkvėpti STEAM projektinių veiklų, mažieji tyrinėtojai pasinėrė į ledo pasaulį! Džiaugiamės, kad kartu su kitais talentingais vaikučiais galėjome dalyvauti ,,KURIU LIETUVĄ konkurse.  

Kristalo augimas

Fantastiška diena su mažaisiais STEAM tyrinėtojais! Šį kartą jie išbandė savo chemines žinias, augindami druskos kristalą. Stulbinantis mokymasis ir kūrybiškas eksperimentavimas – tikroji mokslo magija! 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content