Projekto STEAM iššūkiai pasakomis veiklos

Bal 22, 2024

Pasakos yra nuostabi, neįkainojama priemonė, kurią kasdien naudojame visapusiam vaikų ugdymui. Pasakos – ne tik pramoga vaikams, bet turi gilų poveikį vystymuisi. Pasakos skatina kalbos ir komunikacijos įgūdžių vystymąsi. Skaitant arba pasakojant pasakas, vaikai girdi įvairius žodžius, sakinio struktūras ir išraiškos būdus. Jie taip pat mokosi klausytis ir suprasti pasakojimus, kurie yra svarbus komunikacijos įrankis. Pasakos skatina vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Pasakų pasaulis leidžia vaikams fantazuoti, kurti naujus personažus, istorijas ir netgi atvaizduoti juos piešiniuose ar konstrukcijose. Tai padeda lavinti kūrybiškumą, problemų sprendimo gebėjimus ir originalumą. Pasakos turi moralinę ar vertybių prasmę, kuri yra svarbi vaikų charakterio formavimuisi. Jos gali mokyti apie gėrį, teisingumą, pagarbią elgseną, draugystę, atsakomybę ir kitas vertybes. Vaikai, išgirdę pasaką, gali pamąstyti apie tai, kas yra teisinga ar neteisinga, ir pritaikyti šias pamokas savo kasdieniame gyvenime. 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content