Projekto „STEAM aplink mus“ veiklos

Sau 6, 2023

Kuriame stalo žaidimus

Sausio mėnesį 3b klasės mokiniai, vykdydami STEAM projekto “STEAM aplink mus” veiklas, pristato pačių kurtus ir pagamintus stalo žaidimus. Maloniai nustebino žaidimų įvairovė. Nuo šiol pertraukų metu bus galima žaisti ne tik įvairius dėmesį ir atidumą lavinančius, tiesiog linksmus ir įtraukiančius, bet ir mokomuosius žaidimus, padėsiančius išmokti matematikos ar atliekų rūšiavimo.

Edita Dervinienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Popieriaus paslaptys

Rugsėjo 27 dieną vykdydami projektą „STEAM aplink mus” 3b klasės mokiniai apsilankė Alytaus kraštotyros muziejuje. Čia sužinojo apie popieriaus kilmę, jo rūšis, gamybos būdus. Padedami edukatorės išsiaiškino, kaip galima pasigaminti dekoratyvinį popierių atvirukams ir tai išbandė praktiškai . Įdėję šiek tiek pastangų ir fantazijos visi sukūrė nuostabaus grožio popieriaus lapelius, kuriuos panaudos ypatingoms progoms. Smagu, kai paprasti dalykai tampa nepaprastais. Tikimės įminti dar daugiau mus supančių kasdienių paslapčių.

Edita Dervinienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content