Projekto „Sporto šakos nuo žemės ant sienos. Futbolas“ veiklos

Sau 17, 2023

Futbolo pamoka su profesionaliais treneriais 

Yra sakoma, kad futbolas yra sporto karalius. Sausio 17 d., 1c klasės mokiniai turėjo įdomią fizinio ugdymo pamoką – futbolas, kurią vedė treneriai Robertas ir Šarūnas Klimavičiai. Atlikę apšilimo pratimus, pirmokai mokėsi varyti kamuolį vidine ir išorine pėdos dalimi, spirti į vartus, žaidė įvairius žaidimus. Po profesionalios treniruotės mokiniai jautėsi pavargę, bet  geros emocijos liejosi per kraštus. 

Neringa Kirkliauskienė,
vyresnioji pradinių klasių mokytoja
Dovilė Narkunienė,
fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

Apsilankymas TikoTiks centre

1c klasės mokiniai šiais mokslo metais vykdo STEAM projektą „Sporto šakos – nuo žemės ant sienos. Futbolas.“, kurio vienas iš uždavinių – rūšiuojant atliekas rinkti plastikinius kamštelius ir susipažinti su plastiko atliekų panaudojimo galimybėmis.
Sausio 16 d., 1c klasės mokiniai lankėsi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centre, kur susipažino su antrinio panaudojimo galimybėmis, kaip veikia daiktų mainų punktas „Mainukas“ bei pakartotinio naudojimo centras „TikoTiks“. Čia išmainė savo atneštus nereikalingus, bet naudojamus daiktus į stalo žaidimą. Vėliau, užsidėję virtualios realybės akinius, leidosi į virtualią kelionę po atliekų tvarkymo technologijų parką. Šioje kelionėje lydėjo trys smagūs personažai: linksmuolė Bakterija, robotukas Kipis ir išmintingas berniukas Mainukas. Vaikai virtualioje realybėje pamatė visą darbų ciklą nuo atliekų patekimo į tvarkymo centrą iki momento, kaip išrūšiuotos atliekos tampa statybinėmis medžiagomis, kompostu ar dujomis, kurios naudojamos elektros energijai gaminti. Virtualioje realybėje pirmokai pasitikrino, ar tinkamai rūšiuoja buitines atliekas.
Šio edukacinio užsiėmimo metu vaikai įsitikino, kad surinktos atliekos yra tikrai perdirbamos ir suprato, kad atsakingai vartodami ir rūšiuodami prisideda prie Žemės išsaugojimo.
Neringa Kirkliauskienė,
vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content