Projekto „SPARNAI“ veiklos

Bal 15, 2024

Balandžio 17 d. 4 a klasės mokiniai kartu su projekto Nord plius  Dzelva mokytojais vyko į Alytaus Steam atviros prieigos centrą. Jie lankėsi moderniose laboratorijose: fizikos ir inžinerijos, IT ir robotikos. Mokiniai ir mokytojai  praktiškai susipažino su mokslų dėsniais ir naujausiais išradimais, savarankiškai eksperimentavo ir kūrė. 

4 a klasės mokiniai STEAM užsiėmimų metu  plečia žinias apie sparnų veikimo principus.  Ketvirtokai renka  informaciją, ją sistemina, kuria  kūrybinius darbus. Informacijai rinkti naudoja informacines technologijas,  bendradarbiauja grupėse, priima bendrus sprendimus.  Ketvirtokai ugdo inžinerinius gebėjimus, projektuoja, kuria maketus. Mokiniai lavina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.  Visi noriai siekia bendro tikslo ir tikisi puikaus  rezultato. 

                                                                                              Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Jolanta Mikelionienė 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content