Projekto „Simetrija aplink mus“ veiklos

Sau 6, 2023

Matematika gali būti meniška

5-8 klasių mokiniai su mokytojomis Jurgita Jančiauskiene, Vilma Aponiene ir Nijole Plytninkiene vykdo STEAM projekto „Simetrija aplink mus“ veiklas. Lapkričio – gruodžio mėn. matematikos modulių ir dailės pamokų metu mokiniai susipažino, kas yra simetrija, sužinojo simetrijos rūšis, išsiaiškino, kokia simetrijos prasmė juos supančiame gyvenime, tyrinėjo ryšį tarp menų, matematikos bei ekologijos ir kūrė simetriškas mandalas ant panaudoto CD disko. Taip pat dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro ir Šiaulių miesto savivaldybės organizuotame tarptautiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių konkurse – parodoje ,,Mandalos matematika“. 8a klasės mokinė Emilija laimėjo nominaciją „Įspūdingiausia“.

Kurdami unikalų simetrišką mandalos dizainą, mokiniai pamatė, kad matematika gali būti meniška, o menas – matematinis.

Projekto vadovės

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content