Projekto „Popierius atgimsta“ veiklos

Gru 29, 2023

Antrokas antrokui – įgyvendiname STEAM projektus apie popierių. 

2c klasės mokiniai kartu su mokytoja Neringa organizavo edukaciją „Popierius atgimsta“ 2a klasės mokiniams.  Šioje edukacijoje išmokė iš popieriaus masės pasigaminti popierių, suteikti jam gyvybę sėklomis. 

2a klasės mokiniai su mokytoja Asta organizavo edukaciją  „Žaislo gaminimas“. Jie  išmokė 2c klasės mokinius pasigaminti žaislą „Liūtukas“. 

Šios edukacijos – integruotos pamokos antrokams labai patiko. Smagu atlikti veiklas su draugais, bendradarbiauti, mokytis tvarumo. 

Pradinių klasių mokytojos Asta ir Neringa 

Steam tyrimas „Per kiek laiko popierius suyra vandenyje“ 

2c klasės mokiniai, vykdydami Steam projektą „Popierius atgimsta“, atliko tyrimą „Per kiek laiko popierius suyra vandenyje“. Internete surinkę informaciją apie popieriaus savybes ir jo rūšis, antrokai tyrinėjo 6 rūšių popierių. Dirbdami grupėmis, stebėjo pokyčius, juos fiksavo, aptarė tyrimo rezultatus.   

                                                                       Neringa Kirkliauskienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja 

STEAM pamoka muziejuje
Lapkričio 7 d. 2c klasės mokiniai dalyvavo Alytaus kraštotyros muziejaus edukacijoje „Popieriaus gamyba“. Tai viena iš vykdomo STEAM tiriamojo projekto „Popierius atgimsta“ veiklų. Antrokai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija bei sužinojo, kaip keitėsi popieriaus gamybos technologijos nuo seniausių laikų iki šių dienų, bei pasigamino popieriaus lakštą ir jį dekoravo sausais augalais.
Mokiniai patyrė, kad popieriaus gamyba – kūrybinis procesas, reikalaujantis susikaupimo bei kruopštumo.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content