Projekto „Popierius atgimsta“ veiklos

Gru 29, 2023

Steam tyrimas „Per kiek laiko popierius suyra vandenyje“ 

2c klasės mokiniai, vykdydami Steam projektą „Popierius atgimsta“, atliko tyrimą „Per kiek laiko popierius suyra vandenyje“. Internete surinkę informaciją apie popieriaus savybes ir jo rūšis, antrokai tyrinėjo 6 rūšių popierių. Dirbdami grupėmis, stebėjo pokyčius, juos fiksavo, aptarė tyrimo rezultatus.   

                                                                       Neringa Kirkliauskienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja 

STEAM pamoka muziejuje
Lapkričio 7 d. 2c klasės mokiniai dalyvavo Alytaus kraštotyros muziejaus edukacijoje „Popieriaus gamyba“. Tai viena iš vykdomo STEAM tiriamojo projekto „Popierius atgimsta“ veiklų. Antrokai susipažino su popieriaus atsiradimo istorija bei sužinojo, kaip keitėsi popieriaus gamybos technologijos nuo seniausių laikų iki šių dienų, bei pasigamino popieriaus lakštą ir jį dekoravo sausais augalais.
Mokiniai patyrė, kad popieriaus gamyba – kūrybinis procesas, reikalaujantis susikaupimo bei kruopštumo.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content