Projekto „Pažįstu savo gimtinę“ veiklos

Bir 27, 2022

Gimtinės pažinimas

7b klasės mokiniai atliko tyrimą ,,Pažįstu savo gimtinę”: sukūrė projekto logotipą, rinko medžiagą (padavimus, pasakojimus apie kilmę, pavadinimą, istorinius, geografinius faktus, dabartinę būklę ir kt.) apie Balbieriškio atodangą, Nemuną, Rumbonių, Aniškio, Alytaus piliakalnius, parengė pristatymus lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Apie šiuos objektus septintokai pasakojo balandžio 29 d. juos lankydami. Tyrimą atlikti padėjo ir ekskursijoje mokinius lydėjo lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Ingrida Visockienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Lilija Mikalauskaitė-Džiumajeva, rusų kalbos mokytoja metodininkė Lina Stanionienė.

Deimantė Puleikienė, geografijos mokytoja

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content