Projekto „Nuo medžiagos iki produkto“ veiklos

Geg 11, 2023

Šventinė išvyka  

Prieš šventes 1a klasės mokiniai vyko į Raudondvario dvarą. Ten dalyvavo edukacijoje ,,Kalėdinės dirbtuvės” ir dekoravo angelus gintaru, būrė gintaro dulkėmis. Mokiniai aplankė Kauno, Prienų ir Raudondvario dvaro Kalėdines eglutes. Šventinė išvyka visiems labai patiko, nes kelyje autobusą sustabdė nykštukas ir perdavė Kalėdų senelio dovanas. 

Įdomi edukacija ir puiki dovana mamai 

1a klasės mokiniai vykdo STEAM projektą „Nuo medžiagos iki produkto“, kurio tikslas – tyrinėjant medžiagas suprasti jų kilmę, savybes, sužinoti, kokie produktai iš jų gaminami, mokytis kurti, bendrauti ir bendradarbiauti. Mokiniai tyrinėjo miltus, popierių, o dabar tyrinėja molį. Jie dalyvavo edukacijoje „Rožės iš molio“ ir kiekvienas pasigamino molinę rožę. Savo rankų darbo gėlę padovanojo mamytėms. Įdomi edukacija ir puiki dovana mamai! 

Asta Šarkelienė, 1a klasės mokytoja 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content