Projekto „Keliaujame, važiuojame, skrendame, plaukiame„ veiklos

Gru 21, 2023

Edukacija „Ateities inžinierius: praktinė edukacija su LEGO“

Nuo tos akimirkos, kai kažkas daužydamas vieną akmenį į kitą pasigamino įrankį su aštria briauna iki dienos, kai Marse nusileido nuotraukas į Žemę siuntę zondai, kai kurie žmonijos pasiekimai vertintini kaip išskirtinai revoliuciniai. Tad lapkričio 8d. 4b klasės mokiniai, vykdydami STEAM inžinerinio projekto “Keliaujame: važiuojame, skrendame, plaukiame” veiklas, dalyvavo edukacijoje “Ateities inžinierius: praktinė edukacija su LEGO”. Vaikai aiškinosi inžinerinių išradimų svarbą šalies vystymuisi, konstravo įvairaus sudėtingumo elektromobilius, organizavo lenktynes. Į edukacijos veiklas taip pat įsitraukė 4a ir 3b klasių mokiniai, kurie konstravo dar ir liftus. Edukacinis renginys suteikė vaikams įdomių kultūrinių žinių apie inžinerijos išradimus, ugdė jų kūrybiškumą bei kritinį mąstymą. Vaikai geriausiai mokosi per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, o LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.

Edita Dervinienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content