Projekto „Ką slepia tavo telefonas“ veiklos

Gru 29, 2023

Priklausomybė nuo telefono
2023-11-29 dieną visi aštuntokai, vykdant STEAM projektą progimnazijoje „Ką slepia tavo telefonas?“ (D. Narkunienė, D. Puleikienė) turėjo užsiėmimus su psichologe Raminta apie priklausomybę nuo telefono. Buvo kalbama apie priklausomybės sampratą, simptomus bei žalingą telefono poveikį smegenims, miegui ir sveikatai. Susitikimų metu mokiniai dalijosi savo patirtimi apie praleidžiamą laiką telefonuose, naudojamas programėles bei rašė patarimus, kaip padėtų draugui, kuris turi priklausomybę nuo mobiliojo telefono. Taip pat mokiniai atliko priklausomybės nuo interneto testą ir įsivertino savo priklausomybės riziką.
Psichologė Raminta Zalieckienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content