Projekto „Fontanas“ veiklos

Bir 20, 2023

,,Kodėl fontanuose trykšta vanduo?“ – nusprendė išsiaiškinti 4b klasės mokiniai ir sukonstruoti fontaną taip, kad iš jo trykštų / tekėtų vanduo.  

IT klasėje interneto platybėse rinko įvairią informaciją apie fontanus, jų rūšis ir veikimo principą. Apibendrinę informaciją ėmėsi fontanų konstravimo darbų: kūrė eskizus, rinko, kaupė tinkamas medžiagas, drauge sprendė iškilusias problemas, klausimus, siūlė vieni kitiems įvairius problemų sprendimo būdus, įgyvendino idėjas, puikiai bendradarbiavo. 

Viena iš 4 grupių savo sukurtą fontaną pristatė šalies pradinių klasių mokinių konferencijoje – konkurse ir pelnė kūrybiškiausio projekto nominaciją. 

 Aida Pačėsienė, 

pradinių klasių mokytoja 

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content