Mantas Burokas

Bal 1, 2021

Mantas Burokas

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius, UAB „Alytaus šilumos tinklai“ valdybos pirmininkas ir Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos tarybos pirmininkas

Gyvenimo credo:
„Visada turėk planą“

Gyvenime pirmiausiai esu dviejų vaikų – Lėjos (4 m.) ir Mato (1 m. 10 mėn.) tėtis, turiu nuostabią žmoną Rūtą. Likimas taip lėmė, kad baigęs teisės studijas, pradėjau dirbti energetikos sektoriuje, kuriame esu jau 11 m.

Alytaus Panemunės vidurinėje mokykloje mokiausi 1995–2003 m. Mokykla man pirmiausia draugai. Čia sutikau nuostabių žmonių, su kuriais ir dabar bendrauju. Mokytojai visada leido kurti, bandyti, klysti, bet neleido niekada pasiduoti. Pamenu, kai būdamas dešimtokas, padedamas lietuvių kalbos mokytojos Birutės Pakėnienės, laimėjau Respublikiniame rašinių konkurse 2 vietą ir stovyklą Vokietijoje – tai buvo kažkas nerealaus! Patyriau pirmąją kelionę lėktuvu. Iš tiesų mokykla duoda labai daug, tik reikia nebijoti naudotis galimybėmis.

Mano sėkmės istorija, jeigu tai būtų galima vadinti sėkme, būtų 95 % darbo, 5 % laiko ir vietos faktoriaus. Matyt jokio stebuklingo recepto nėra – kryptingas darbas, savo tikslų nusistatymas ir pastangos jų siekiant. Visada žinau, ko noriu, ir tuo keliu kantriai einu. Neabejotinai man padeda mokslai. Besimokydamas ne tik įgyji vertingų žinių, bet ir sutinki puikių ir motyvuotų žmonių. Esu mokęsis užsienyje ir Lietuvoje dalykų, kurie man labai praverčia darbinėje veikloje. Investicijos į savęs tobulinimą visada atsiperka ir leidžia siekti tikslų.