Mano ateitis mano įkvėpėjas, veiklos

Bir 22, 2021

Mano ateitis – mano įkvėpėjas

          Kasmet vis daugiau mokyklų žengia platų žingsnį STEAM veiklų kryptimi. Ir Alytaus Panemunės progimnazija STEAM projektų vykdymą pradėjo šių mokslo metų pradžioje, o dabar jau gali džiaugtis rezultatais. Vienas iš tokių projektų – integruotas lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo dalykų projektas „Mano ateitis – mano įkvėpėjas”. 7b klasės mokiniai domėjosi žurnalisto ir sporto trenerių profesijomis, aiškinosi, kuri profesija jiems įdomesnė, tinkamesnė. Juk profesijos pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų gyvenime.
          Šis projektas mokiniams suteikė tiek smagių, tiek jaudintis verčiančių akimirkų. Jie džiaugėsi savo sumontuotais reportažais, pristatė juos 7a klasės mokiniams.
     Smagu, kad mokiniai, dalyvaudami STEAM veiklose, ugdosi platesnę pasaulėvoką, tobulina kritinį ir kūrybinį mąstymą, mokosi spręsti problemas, turi galimybę susipažinti su įvairiomis profesijomis. Galbūt ateityje kai kurie Alytaus Panemunės progimnazijos 7b klasės mokiniai pasirinks vieną iš analizuotų profesijų ir taps puikiais žurnalistais, sportininkais ar sporto treneriais.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Loreta Matonienė,

Fizinio ugdymo vyr. mokytoja Dovilė Narkunienė

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content